Lesschema’s lopende lessen

Let op: data's en tijden kunnen veranderen! Kijk voordat je naar de les gaat altijd of de les doorgaat. Op de dinsdag avonden kunnen geen boslessen plaatsvinden deze zullen dus op de zaterdag of doordeweekse middag worden gegeven. Hierdoor vervalt 1 gewone les. 

Puppycursus Nicolle 19:00-20:00 Keylee, Kees, Balou, Arthur, Aki, Kenzo

Les 1 - 28 aug
Les 2 - 4 sept
Les 3 - 11 sept
Les 4 - 18 sept
Les 5 - 25 sept
Les 6 - 2 okt
Les 7 - 9 okt
Les 8 - 16 okt
Les 9 - 23 okt
Examen - 30 okt

 

 

Puppycursus Renee 20:00-21:00 Roger, Bobbie

Les 1 - 4 sept
Les 2 - 11 sept
Les 3 - 18 sept
Les 4 - 25 sept
Les 5 - 2 okt
Les 6 - 9 okt
Les 7 - 16 okt
Les 8 - 23 okt
Les 9 - 30 okt
Examen - 6 okt

 

 

Puppycursus Renée 10:00-11:00 Sammie, Henk, Bente, Tess, Nora, Roxy

Les 1 - 30 juni 
Les 2 - 7 juli
Les 3 - 14 juli
Les 4 - 21 juli
Les 5 - 28 juli
Les 6 - 4 aug
Les 7 - 11 aug Tess afw
Les 8 - 18 aug Tess afw
Les 9 - 25 aug Tess afw
Examen - 1 sept

 

 

Puppycursus Nicolle 9:00-10:00 Tygo, Djim

Les 1 - 1 sept
Les 2 - 8 sept
Les 3 - 15 sept
Les 4 - 22 sept
Les 5 - 29 sept
Les 6 - 6 okt
Les 7 - 13 okt
Les 8 - 20 okt
Les 9 - 27 okt
Examen - 3 nov

 

 

Zomerprogramma pups en pubers, geef je nu op voor een reeks lessen deze zomer!

Mogelijkheden uit:
10 juli 19:00-20:00 VOL
17 juli 19:00-20:00 VOL
17 juli 20:00-21:00
21 juli 11:00 - 12:00
24 juli 19:00-20:00
24 juli 20:00-21:00
28 juli 9:00-10:00 VOL
31 juli 19:00-20:00 VOL 
31 juli 20:00-21:00 VOL
4 aug 9:00-10:00
4 aug 10:00-11:00
7 aug 19:00-20:00VOL
7 aug 20:00-21:00
11 aug 9:00-10:00
11 aug 10:00-11:00 VOL
14 aug 19:00-20:00 VOL
14 aug 20:00-21:00
18 aug 9:00-10:00
18 aug 10:00-11:00
21 aug 19:00-20:00 VOL
21 aug 20:00-21:00
25 aug 9:00-10:00
25 aug 10:00-11:00

 

Vervolg 1 cursus Renee 19:00-20:00 Fitch, Sam, Mr Darcy,

Les 1 - 28 aug Fitch + Darcy afw
Les 2 - 4 sept
Les 3 - 11 sept
Les 4 - 18 sept
Les 5 - 25 sept
Les 6 - 2 okt
Les 7 - 9 okt
Les 8 - 16 okt
Les 9 - 23 okt
Examen - 30 okt

 

 

Vervolgcursus 2 Sport & Spel – Renee 10:00-11:00 Yara,

Les 1 - 8 sept
Les 2 -  15 sept
Les 3 - 22 sept
Les 4 - 29 sept
Les 5 - 6 okt

 

Vervolgcursus 1- Renee 9:00-10:00 Dante, Lundi, Kira, Millie, Tommy, Tess

Les 1 - 8 sept
Les 2 -  15 sept
Les 3 - 22 sept
Les 4 - 29 sept
Les 5 - 6 okt

Les 6 - 13 okt
Les 7 - 20 okt
Les 8 - 27 okt
Les 9 - 3 nov
Examen - 10 nov

Vervolgcursus Nicolle 10:00-11:00 Freija, Coco, Vico

Les 1 - 1 sept
Les 2 - 8 sept
Les 3 - 15 sept
Les 4 - 22 sept
Les 5 - 29 sept
Les 6 - 6 okt
Les 7 - 13 okt
Les 8 - 20 okt
Les 9 - 27 okt
Examen - 3 nov

 

 

Speur Groep 1 19:00-20:30 : (Jacky, Hummer, Bob, Dibbus )

Les 1 - 29 aug
Les 2 - 12 sept 
Les 3 - 26 sept
Les 4 - 10 okt 
Les 5 - 24 okt
Les 6 - 7 nov

 Speur Groep 2 20:30-22:00 : (Tessa, Tojaz, Puck, Pepper)

Les 1 - 29 aug
Les 2 - 12 sept 
Les 3 - 26 sept
Les 4 - 10 okt 
Les 5 - 24 okt
Les 6 - 7 nov

Speurgroep 3 –  19:00-20:30 (Flip, Pluto, Tosca, Giger )

Les 1 - 7 sept
Les 2 - 21 sept
Les 3 - 5 okt
Les 4 - 19 okt
Les 5 - 2 nov
Les 6 - 16 nov

Speurgroep 4 20:30 – 22:00 (Chelsea, Yuka, Truus, Kaya)

Les 17 sept
Les 2 - 21 sept
Les 3 - 5 okt
Les 4 - 19 okt
Les 5 - 2 nov
Les 6 - 16 nov